Galicja
GarwoBasket zwycięzcą RLKA 2018
25.02.2018

GarwoBasket zwycięzcą RLKA 2018

Przedstawiamy wyniki meczów o medale, które zostały rozegrane 24 lutego 2018r. Zwycięzcą RLKA 2018 została drużyna Garwobasket, która po niezwykle emocjonującym i stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu wydarła zwycięztwo drużynie K2. W małym finale drużyna Absolwentów Sobieszyna ponownie lepsza od drużyny Świrów.

czytaj więcej »
Znamy finalistów RLKA 2018
18.02.2018

Znamy finalistów RLKA 2018

W dniu 18 lutego zostały rozegrane półfinały RLKA 2018. Po ciekawych meczach w wielkim finale zagrają drużyny K2 i GarwoBasket. W małym finale spotkają się drużyny Absolwenci Sobieszyna i Świry.

czytaj więcej »
Wyniki V kolejki RLKA 2018
11.02.2018

Wyniki V kolejki RLKA 2018

Przedstawiamy wyniki V kolejki RLKA 2018. Aktualna tabela wraz z terminarzem znajduje się w zakładce LIGI AMATORSKIE w dziale RLKA.

czytaj więcej »
Wyniki IV kolejki RLKA 2018
04.02.2018

Wyniki IV kolejki RLKA 2018

Przedstawiamy wyniki IV kolejki RLKA 2018. Aktualna tabela wraz z terminarzem znajduje się w zakładce LIGI AMATORSKIE w dziale RLKA.

czytaj więcej »
Wyniki III kolejki RLKA 2018
29.01.2018

Wyniki III kolejki RLKA 2018

Przedstawiamy wyniki III kolejki RLKA 2018. Aktualna tabela wraz z terminarzem znajduje się w zakładce LIGI AMATORSKIE w dziale RLKA.

czytaj więcej »
Wyniki II kolejki RLKA 2018
21.01.2018

Wyniki II kolejki RLKA 2018

Przedstawiamy wyniki II kolejki RLKA 2018. Aktualna tabela wraz z terminarzem znajduje się w zakładce LIGI AMATORSKIE w dziale RLKA.

czytaj więcej »
Wyniki I kolejki RLKA 2018
15.01.2018

Wyniki I kolejki RLKA 2018

Przedstawiamy wyniki I kolejki RLKA 2018. Aktualna tabela wraz z terminarzem znajduje się w zakładce LIGI AMATORSKIE w dziale RLKA.

czytaj więcej »
RLKA 2018 terminarz i harmonogram gier
11.01.2018

RLKA 2018 terminarz i harmonogram gier

W najbliższą sobotę 13 stycznia 2018 roku rusza kolejna edycja rozgrywek Ryckiej Ligi Koszykówki Amatorów o puchar Burmistrza Ryk. Mecze będą rozgrywane w sobotę w ZSO nr 1 w Rykach ul. Słowackiego 2. Gramy rundę zasadniczą oraz fazę play-off.

czytaj więcej »
Ruszają rozgrywki RLKA 2018
18.12.2017

Ruszają rozgrywki RLKA 2018

     Wraz z początkiem 2018 roku ruszają rozgrywki Ryckiej Ligi Koszykówki Amatorów o puchar Burmistrza Ryk. Początek rozgrywek planowany jest w drugi weekend po Nowym roku w dniach 13-14 stycznia. To trzecia edycja tych rozgrywek i tak jak poprzednio chcemy zachęcić i zaktywizować społeczność rycką do uprawiania sportu.

czytaj więcej »
Wyniki meczów i klasyfikacja końcowa RLKA 2017
12.03.2017

Wyniki meczów i klasyfikacja końcowa RLKA 2017

Wyniki meczów i końcowa klasyfikacja drużyn po fazie play-off:

czytaj więcej »
LP DRUŻYNA PKT MECZE ZW.-POR. PKT.ZD.-PKT.STR. +/-   
1 K2 10 5 5-0 327-203 124
2 GarwoBasket 8 5 4-1 281-235 46
3 Absolwenci Sobieszyna 8 5 3-2 325-275 50
4 Świry 7 5 2-3 300-284 16
5 Pogoń Puławy 6 5 1-4 320-296 24
6 Young Team 5 5 0-5 245-505 -260

 

 

Drużyny:

- Absolwenci Sobieszyna

- GarwoBasket

- K2

- Świry

- Young Team

- Pogoń Puławy

 

 

RLKA 2018 terminarz i harmonogram gier:

 

1 kolejka 13.01.2018 (sobota)

17.00 Pogoń Puławy - GarwoBasket  57-62 (16:14, 17:17, 8:13, 16:18)

17.55 Rozpoczęcie turnieju

18.00 Young Team - Absolwenci           50:84 (8:10, 15:24, 12:18, 15;22)

19:00 Świry - K2                                            45:76 (11:16, 12:18, 15:25, 7:17)

 

 

2 kolejka 20.01.2018 (sobota)

17.00 Young Team - K2                              57-106 (13:30, 19:19, 17:27, 8:30)

18.00 Świry - GarwoBasket                      50-51 (10:16, 9:11, 11:17, 20:7)

19:00 Pogoń Puławy - Absolwenci        53-76 (21:15, 4:26, 19:17, 9:18)

 

3 kolejka 28.01.2018 (niedziela)

17.00 Young Team - Świry                        48-97 (10:15, 7:27, 12:29, 19:26)

18.00 GarwoBasket - Absolwenci       63-52 (15-11, 20:11, 11:18, 17:12)

19:00 Pogoń Puławy - K2                         45-55 (2:13, 17:4, 10:23, 16:16)

 

4 kolejka 04.02.2018 (niedziela)

17.00 K2 - Absolwenci Sobieszyna    70-56 (13:10, 18:14, 14:12, 25:20)

18.00 Young Team – GarwoBasket    56-105 (4:24, 16:20, 18:24, 18:37)

19:00 Świry - Pogoń Puławy   69-52 (11:13, 8:11, 15:15, 16:11, D: 19:2)

 

5 kolejka 11.02.2018 (niedziela)

17.00 K2 - GarwoBasket                                20-0    (walkower)

18.00 Świry – Absolwenci Sobieszyna  39-57 (9:18, 10:14, 9:6, 11:2011)

19:00 Young Team - Pogoń Puławy         34-113 (5:23, 9:28, 8:27, 12:35)

 

play off (półfinały) 18.02.2018 (niedziela)

17:00 2 - 3 GarwoBasket - Absolwenci 70-52 (17:4, 13:12, 20:12, 20:24)

18:00 1 - 4 K2 - Świry                                        54-51 (9:25, 14:8, 11:11, 20:7)

 

mecze o miejsca 24.02.2018 (sobota)

17:00 o 3 miejsce Absolwenci - Świry    61-49 (18:10, 16:9, 9:21, 18:9)

18:00 o 1 miejsce K2 - GarwoBasket     55-60 (21:8, 12:10, 10:22, 12:20)