Galicja

Zapowiedzi VII kolejki GLK 2016

05.06.2016

Przedstawiamy przygotowane przez organizatorów zapowiedzi VII GLK, które zostanie rozergrana w dniu 5 czerwca 2016 (niedziela).

Dziś zapowiedzi na szybko i wesoło. Kto był wczoraj na kwadracie, domówce czy koncercie Zenka ten zrozumie. Reszta też zrozumie. Jadym, prosimy o wyrozumiałość :)

VII kolejka - 5 VI 2015 (niedziela)
17:00 Old School - Sałaciarze
I wszystkie rączki WYSOKO, WYSOKO!!! Na początek danie główne, a będą takie trzy. Bo dzisiaj basket na międzynarodowym poziomie. Ponoć Sałaciarze z zagranicznym zaciągiem, także będzie ostro. Old School jak to Old School, zagra swoje, a są przewidywalni jak pogoda w Dubaju- dużo słońca, podań, ścięć pod kosz, gry przez środek, słońca... Czyje łokcie dzisiaj w górze? Nie może tam Was zabraknąć!

18:00 GarBALLin - DrinkTeam
Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera... Twarz pokerzysty, refleks szachisty, a po nocy wstaje dzień. Wrona osatnio on fire, czy ktoś Go powstrzyma? GarBALLin też w formie, dobrze bronią, mają gości od zadań specjalnych. Koszykarskie szachy, tego jeszcze nie grali? To zagrają, i na pewno nie do jednego kosza.

19:00 GOSiR Mrozy - M^2
Po derbach też derby, tyle że powiatu Mińskiego. Kto będzie rządził w powiecie, komu lepiej "wejdzie" to trzecie danie? Ptaszki ćwierkają, że nie pojęcia nie mają, zadecyduje dyspozycja dnia, zimna głowa i pewnie też odporność psychiczna. Stawka jest nie lada, bo szacun na dzielni i miejsce w piątce. Choć to nie ostatnia kolejka w Ich (i naszym) wykonaniu, to zagrają jakby miało nie być jutra.

Hala na Żwirki i Wigury, see ya!

/ R

« cofnij
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage