Galicja

Zapowiedzi V kolejki GLK

22.05.2016

Jeżeli w Twoim mieście jest Liga Koszykówki, to wiedz że dobrze się dzieje. Co się dzisiaj stanie? Spróbujemy zabawić się w Jarka Kreta:

17:00 ZSP 2 Garwolin - GarBALLin ZSP2 czyli starcie Dawida z połową Goliata, połową bo Garballin musi po ostatnim meczu odbudować swoją pozycję. Z drugiej strony wszyscy wiemy, jak kończy się Historia Dawida i Goliata. Z kolei z trzeciej strony nikt nie wie jak kończy się historia Dawida i połowy Goliata. Zapewne przynajmniej w połowie będzie się zgadzać. Ktoś przegra, ktoś wygra, i na pewno padnie więcej, niż jeden cios.

18:00 Old School - M^2 Mocne fizyczne starcie. Obie drużyny mają łokcie, których podczas ligi nie oszczędzają. Jeżeli mielibyśmy przewidywać wynik tylko na podstawie wytartych od twardej gry łokci, to zdecydowanie musielibyśmy wytypować remis. Na pewno nie "bezbramkowy". Oko za oko? łokieć za łokieć? punkt za punkt ? "Się okaże".

19:00 Sałaciarze - DrinkTeam Derby Garwolina po raz kolejny! Kolejny mecz, który może zamieszać w górze tabeli, oczywiście w zależności od wyniku. Tu nie będziemy przewidywać. Na ten mecz będziemy tylko czekać i oglądać. Wisienka na torcie. Mizeria do schabowego. Zsiadłe mleko do młodych ziemniaków. Smacznego oglądania!

GOSiR Mrozy - drużyna pauzuje, czyli może sobie odpocząć, tak samo jak pracownicy ZUS na zagranicznych szkoleniach:-)

« cofnij
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage