Galicja

GLK 2016 IV kolejka

19.05.2016

Przedstawiamy wyniki IV kolejki GLK2016 oraz stały kącik informacyjny.

Dzisiaj trochę jakby "fejsbukowy blickrig", Post za Postem. Żebyście byli na bieżąco. Z opóźnieniem, ale na bieżąco. Był czas na przemyślenia, przyszedł czas na podsumowania IV kolejki

IV kolejka - 15 maja 2016 (niedziela)

16:00 Old School - GarBALLin 68 - 57 Mecz długo trzymał w napięciu, aż do momentu kiedy pociąg z Ryk odjechał szybciej, trochę jak sławetne Pendolino. Swoją drogą to jedyny pociąg w Rykach, bo stacji tam nie ma (:v). Niemniej wojnę nerwów wygrał Old School, i zebrał kolejne 2 punkty do kolekcji. Z pomeczowych wypowiedzi wiemy jednak, że GarBallin bardzo będzie chciał się odegrać...PO nadchodzą...

17:00 ZSP 2 Garwolin - M^2 23 - 65 "Kolekcjonerzy Mocnych Wrażeń" - tak możnaby opisać zawodników ZSP2. Starali się, bo robią to zawsze, a my klaszczemy przy każdym występie, bo waleczność i ambicje trzeba nagradzać. Widać było przebłyski kolejnego poziomu, oby tak dalej. M^2 z kolei wyrwało się marazmu i w najgorszym wypadku mierzą w pierwsze miejsce dolnego podium. W najgorszym!

18:00 Sałaciarze - GOSiR Mrozy 64 - 43 Sałaciarze mając w swoim składzie kilku wysokich zawodników zminimalizowali największe zagrożenie ze strony drużyny z Mrozów, czyli grę z podkoszowym i odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo. To był Kawał dobrego "mecza".

19:00 Pogoń Puławy - DrinkTeam walkower 0:20 Mecz odbył się pod znakiem Janusza Korwin Mikkego w drugiej turze wyborów prezydenckich. Czyli nie.

Drużyna Pogoni Puławy wycofała się z rozgrywek

Aktualna tabela po IV kolejce znajduje się w zakładce Ligi amatorskie/GLK

« cofnij
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage