Galicja

Terminarz gier MPS 2017

03.06.2017

Przedstawiamy terminarz gier MPS 2017 (pobierz pdf). Prosimy zapoznajcie się z nim. Kto z kim i kiedy gra. Mamy nadzieję, że forma już przygotowana.


















Terminarz rozgrywek XXII Mistrzostw Polski Sędziów - Włodawa-Okuninka 2017


















Piątek 16.06.2017r. - I etap rozgrywek (mecze w grupach każdy z każdym)


















Boisko 1
Boisko 2

Godzina Grupa  Mecz
Godzina Grupa  Mecz

12.00 A Smocza Sfora - Świętokrzyscy Sędziowie
12.00 A Rozkoszni Rzeszów - Tarnów 40% Team

12.30 B NieŁódźmy Się - Agar Team Plaża
12.30 B Reefsteam - Opolskie Gwizdki

13.00 C Groobas Team - Nauka Jazdy Łódź
13.00 C Niemaleko - Owce Pomorze

















Uroczyste otwarcie XXII Mistrzostw Polski Sędziów - Włodawa-Okuninka 2017


















Boisko 1
Boisko 2

Godzina Grupa  Mecz
Godzina Grupa  Mecz

14.00 D Medaliki Częstochowa - Silesia Stars
14.00 D Zdolny Śląsk - Jak Tam Chcesz Lublin

14.30 A Świętokrzyscy Sędziowie - Rozkoszni Rzeszów
14.30 A Jedna Warszawa - Smocza Sfora

15.00 B Agar Team Plaża - Opolskie Gwizdki
15.00 B NieŁódźmy Się - Reefsteam 

15.30 C Nauka Jazdy Łódź - Owce Pomorze
15.30 C Groobas Team - Niemaleko

16.00 D Silesia Stars - Jak Tam Chcesz Lublin
16.00 D Medaliki Częstochowa - Zdolny Śląsk

16.30 A Rozkoszni Rzeszów - Jedna Warszawa
16.30 A Tarnów 40% Team - Świętokrzyscy Sędziowie

































Sobota 17.06.2017r. - I etap rozgrywek (mecze każdy z każdym w grupach)


















Boisko 1
Boisko 2

Godzina Grupa  Mecz
Godzina Grupa  Mecz

9.00 A Jedna Warszawa - Tarnów 40% Team
9.00 A Smocza Sfora - Rozkoszni Rzeszów

9.30 B Reefsteam - Agar Team Plaża
9.30 B Opolskie Gwizdki - NieŁódźmy Się

10.00 C Niemaleko - Nauka Jazdy Łódź
10.00 C Owce Pomorze - Groobas Team

10.30 D Zdolny Śląsk - Silesia Stars
10.30 D Jak Tam Chcesz Lublin - Medalki Częstochowa

11.00 A Tarnów 40% Team - Smocza Sfora
11.00 A Swiętokrzyscy Sędziowie - Jedna Warszawa

















Sobota 17.06.2017r. - II etap rozgrywek (mecze eliminacyjne)


















Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H

A1  
C1  
A3  
C3  

A2  
C2  
A4  
C4  

B1  
D1  
B3  
D3  

B2  
D2  
B4  
D4  

















Boisko 1
Boisko 2

Godzina Grupa  Mecz
Godzina Grupa  Mecz

12.00 A3-B3   G 12.00 A4-B4  

12.30 C3-D3   H 12.30 C4-D4  

13.00 A1-B2   E 13.00 A2-B1  

15.00 C1-D2   F 15.00 C2-D1  

15.30 A3-B4   G 15.30 A4-B3  

16.00 C3-D4   H 16.00 C4-D3  

16.30 A1-B1   E 16.30 A2-B2  

17.00 C1-D1   F 17.00 C2-D2  

































Niedziela 18.06.2017r. - III etap rozgrywek (mecze o miejsca)


















Boisko 1
Boisko 2

Godzina Grupa  Mecz
Godzina Grupa  Mecz

9.00 G4-H4  Mecz o miejsce 15
9.00 G3-H3 Mecz o miejsce 13

9.30 G2-H2 Mecz o miejsce 11
9.30 G1-H1 Mecz o miejsce 9

10.00 E4-F4 Mecz o miejsce 7
10.00 E3-F3 Mecz o miejsce 5

















Boisko główne








Godzina Grupa  Mecz








11.30 E2 - F2 Mecz o miejsce 3








12.30 E1 - F1 FINAŁ








































Uroczystość zakończenia XXII Mistrzostw Polski Sędziów Włodawa-Okuninka 2017

« cofnij
image image image image image image image image SM Ryki PGKiM Travel Ryki OSK Tommar facebook Jakubowa izba