Galicja

Ruszają rozgrywki RLKA 2019

26.12.2018

    Wraz z początkiem 2019 roku ruszają rozgrywki Ryckiej Ligi Koszykówki Amatorów o puchar Burmistrza Ryk. Początek rozgrywek planowany jest w drugi weekend po Nowym roku w dniu 13 stycznia. To czwarta edycja tych rozgrywek i tak jak poprzednio chcemy zachęcić i zaktywizować społeczność rycką do uprawiania sportu.

     Wzorem lat ubiegłych obowiązywać będzie brak odpłatności za udział w rozgrywkach RLKA dla zespołów szkolnych z Ryk jak również złożonych z ryckiej młodzieży uczącej się. Jesteśmy otwarci na uczestnictwo w rozgrywkach zespołów z innych miejscowości zarówno z tymi, którymi współpracujemy od kilku lat jak również z tymi, którzy doceniając nasze zaangażowanie zdecydują się zagrać w Rykach po raz pierwszy. Podniesie to poziom RLK i w znacznym stopniu ją uatrakcyjni.

     Rozgrywki odbywać się będą na obiektach sportowych ZSO nr 1 w Rykach w soboty lub w niedzielę. Prowadzić je będą wykwalifikowani sędziowie okręgowi jak również sędziowie szczebla centralnego i lig zawodowych co dodatkowo podniesie poziom rozgrywek.

     Decyduje kolejność zgłoszeń, które można dokonać do dnia 10 stycznia. Dodatkowe szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Mariuszem Adameczkiem tel. 600 838 573, e-mal: amariusz@poczta.fm.

« cofnij
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage