Galicja

Ruszają rozgrywki RLKA 2017

27.12.2016

Ruszają rozgrywki Ryckiej Ligi Koszykówki Amatorów 2017 o puchar Burmistrza Ryk. Początek rozgrywek planowany jest w pierwszy weekend po Nowym roku w dniach 6-8 stycznia. To kolejna edycja tych rozgrywek i tak jak poprzednio chcemy zachęcić i zaktywizować społeczność rycką do uprawiania sportu.

Obowiązywać będzie brak odpłatności za udział w rozgrywkach RLKA dla zespołów szkolnych z Ryk jak również złożonych z ryckiej młodzieży uczącej się. Jesteśmy otwarci na uczestnictwo w rozgrywkach zespołów z innych miejscowości zarówno z tymi, którymi współpracujemy od kilku lat jak również z tymi, którzy doceniając nasze zaangażowanie zdecydują się zagrać w Rykach po raz pierwszy. Podniesie to poziom RLK i w znacznym stopniu ją uatrakcyjni. Rozgrywki odbywać się będą na obiektach sportowych ZSO nr 1 w Rykach w soboty lub w niedzielę. Prowadzić je będą wykwalifikowani sędziowie okręgowi jak również sędziowie szczebla centralnego i lig zawodowych co dodatkowo podniesie poziom rozgrywek.

Decyduje kolejność zgłoszeń, które można dokonać do dnia 3 stycznia.
Dodatkowe szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Mariuszem Adameczkiem tel. 600 838 573, e-mal: amariusz@poczta.fm.

« cofnij
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage