Galicja

GLK 2016 V kolejka

24.05.2016

Przedstawiamy wynik V kolejki GLK oraz kącik informacyjny.

Oj działo się! Proszę, krótkie podsumowania z ostatniej kolejki. Wiem, że są osoby, które czekają na nasze śmieszne wypociny i nie mogą bez tego żyć. Dlatego jadym z koksem:

V kolejka - 22 V 2015 (niedziela)

17:00 ZSP 2 Garwolin - GarBALLin 31 - 87
Przystawka nr 1. Na początek młodzież z ZSP2 vs młodzi duchem z GarBALLina. ZSP2 długo nie mogło zebrać piątki na ten mecz, wszyscy czekali z wypiekami na twarzy. Aż to nagle, nareszcie, brawami powitaliśmy ostatni element tej układanki. Na początku powooooli, potem też powoli, ale GarBALLin rozpędził swe kółka i odniósł wysokie zwycięstwo. ZSP- trochę cierpliwości, jeszcze coś z Nich wyrośnie.  

18:00 Old School - M^2 69 - 36
Przystawka nr 2. Ciekawe spotkanie, wynik nie oddaje wydarzeń na boisku. Tak naprawdę mecz na styku, w którym faworyt odniósł minimalne zwycięstwo...  Ok, jest w powyższym sporo przesady, ale jeszcze w 2 kwarcie na tablicy 38-31. Później, niemal już kalasycznie, w swoim stylu Old School odjeżdża i koniec taki a nie inny. Ciężko będzie ich zatrzymać.

19:00 Sałaciarze - DrinkTeam 41 - 58
Danie główne. Derby Garwolina po raz pierwszy (mówimy o tej górnej połówce tabeli). Długo na styku, ale to konsekwencja Drink Teamu zaprowadziła ich do przekonywującego zwycięstwa. Dalecy jesteśmy od ocen indywidualnych, chyba, że chwalimy i wystawiamy ładne laurki- na taką na pewno zasłużył Marcin Wrona z Drink, zdobywca (podobno) 33 punktów- Twoje zdrowie! Jesteśmy pod wrażeniem, keep rollin' !

Drużyna Pogoni Puławy wycofała się z rozgrywek

Aktualna tabela po V kolejce znajduje się w zakładce Ligi amatorskie/GLK

pozdr y'all

/ R

 

 

 

« cofnij
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage