Galicja

Debiut drużyny Azymut Kozienice! Wyniki 2 kolejki RLKA

21.01.2019

W swoim debiuie w RLKA drużyna Azymut Kozienice zaprezentowała ciekawy basket lecz ostatecznie uległa w koncówce meczu zespołowi Opon 47:55. Klasą dla siebie był Łukasz Tomaszek z zespołu Opon zdobywca 27 pkt wspierany przez Kamila Przybysza. Na wyróżnienie w zespole gości zasługują Maciej Rozmarynowski oraz Arkadiusz Zalewski.

Drugi mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Doprowadzić do dogrywki mógł dobrze dysponowany tego dnia Tomasz Porowski z zepołu Absolwenci Sobieszyna, który wykonywał rzut wolny na 3 sekundy przez końcem 4 kwarty. Tak się jednak nie stało, a faulowany Sebastian Drążyk celnym rzutem wolnym ustalił wynik spotkania na korzyść zespołu Lewiatan 52:50.

Tabela po 2 kolejce oraz pozostałe wyniki znajdują się w zakładce Ligi Amatorskie/RLKA.